Kvalita

Proč si vybrat právě nás? Protože poskytujeme, třebaže ne mnohem více, ale přece kvalitnější služby, než ostatní autoservisy, a máme svoje silné stránky:

1.

Čistota a pečlivost

Držíme v úctě zařízení vašeho vozidla i váš osobní prostor. Práci vykonáváme pečlivě. Nezapomínáme dotáhnout šrouby, nezanecháváme škrábance ani zbytky oleje na motoru, odpadky ani pracovní pomůcky pod kapotou. Stejně tak jako u lékaře, u něhož vše v péči o pacienta, musí být sterilní.
2.

Čestnost

Popisujeme skutkový stav věcí. Ceníme si každého zákazníka a čestnost považujeme za nejjednodušší způsob, jak zákazníky získat a udržet si je. Na vaši žádost uděláme fotoreportáž průběhu celého procesu opravy. Jak se říká: Důvěřuj, ale prověřuj!; a my nemáme co skrývat.
3.

Záruka

Na námi opravované automatické převodovky jsme připraveni poskytnout roční záruku. Žádný jiný autoservis vám stejnou službu nenabídne. Podmínky pro získání prodloužené záruky na tento či jiné druhy prací specifikujte u našich odborníků, jelikož každý případ se posuzuje jednotlivě, ale i v tomto případě jsme se zavázali problém způsobený naší vinou odstranit bezplatně.
4.

Nenápadné drobnosti

Při výměně oleje, je potřeba vyměnit filtr. My ho skutečně vyměníme, ne vytváříme jenom zdání. Nenabídneme vám vyměnit podložky jen proto, že se nám nelíbí jejich barva.

Záruka kvality

Správné skladování náhradních dílů Pečliva kontrola Dobrý nářadí Chemie Wurth

Zajímavosti

Prevence je účinnější, než oprava? Proto pravidelně dopřejte svému autu odbornou kontrolu.
Ptačí trus může zničit lak auta? Častěji myjte vaše auto.
První pokuta za překročení povolené rychlosti (osm mil při povolených dvou) byla udělena v roce 1902.
Nejdražší parkoviště na světě se nacházejí v Anglii v Londýně.