Specializujeme se na automatické převodovky

Bohužel, ve většině servisních center či autodílen nejsou ochotni rozmontovat automatickou převodovku, a pokud ano, neposkytují prodlouženou záruku. Z jednoduchého důvodu – najít „SERVISÁKA“ na práci s „automatem“ – to je jako hledat jehlu v kupce sena. Ten kvalifikovaný specialista, kterého máme k dispozici my (!), má v oboru servisních prací s automatickými převodovkami více než 15 -ti leté zkušenosti. Proto se do jejich rozmontovávání pouštíme s radostí, a za určitých podmínek, jsme připraveni záruku na servisní práce prodloužit na jeden rok.

V jakých případech vám můžeme pomoci?

Vaše automatická převodovka se nechová jako obvykle? Může se to projevit přerušením její práce či zpomalením její reakce, cizím zvukem, zrychlením otáček motoru bez akcelerace vozidla.

S automatickou převodovkou, které je poskytována včasná a odborná údržba, lze bez zvláštních problémů najezdit 200 – 500 tis. kilometrů. Chce to jen, na každých 60 tis. km, provést výměnu oleje automatické převodovky s obligátním propláchnutím.

Automatická převodovka vadná z výroby či poškozená při dopravní nehodě? I to se stává, avšak není důvod propadat panice. Až v 80 -ti % případů lze tento problém vyřešit bez výměny automatické převodovky. Stačí přivézt vaše auto k nám, my provedeme kontrolu, určíme závadu, a na tomto základě se vy rozhodnete.

Zaujali jsme vás? Chcete se dozvědět více?

Zavolejte nam, nebo se objednejte.

Jak funguje automatická převodovka

Automatická převodovka, zařízení Blok řízení Automatická převodovka ve rozloženém stavu Hydraulický měnič

Máte dotaz?

Zavolejte mi:
(+420) 775 555 010

Adresa

Kladenská 859,
273 43 Buštěhrad ( mapa, trasa do místa )

Otevírací doba:
pondělí – pátek: 8:00 - 18:30
sobota a neděle: dle dohody

Zajímavosti
Oficiální partner
Atomium partner
Aditiv pro motory a převodovky
SUVIK s.r.o. - idatabaze.cz