Jsme oficiální partner ATOMIUM!

Výrobky ATOMIUM

Pro nákup volejte: (+420) 775 555 010

...

ATOMIUM Active (nafta, benzín, LPG)

Tribo-technická směs ATOMIUM Active vytváří pevnou kovovou vrstvu zadržující olej na všech částech motorů vozidel, které podléhají tření: v palivovém distribučním systému (ve zdvihadlech ventilů), ventilových vložkách, atd.; v sestavě válce a pístu; klikových mechanismech – obzvláště v ložiskách klikové hřídele. Ochranná vrstva ATOMIUM zlepšuje výkon motoru, spotřebu paliva, šetří olej, snižuje úroveň hluku a vibrací.

Kompatibilní s libovolným typem oleje.

ATOMIUM Active je určen pro nové motory s počtem ujetých kilometrů nižším než 50 000 km.

...

ATOMIUM Active Plus (nafta, benzín, LPG)

Tribo-technická směs ATOMIUM Active Plus vytváří pevnou kovovou vrstvu zadržující olej na všech částech motorů vozidel, které podléhají tření: v palivovém distribučním systému (ve zdvihadlech ventilů), ventilových vložkách, atd.; v sestavě válce a pístu; klikových mechanismech – obzvláště v ložiskách klikové hřídele. Ochranná vrstva ATOMIUM zlepšuje výkon motoru, spotřebu paliva, šetří olej, snižuje úroveň hluku a vibrací.

Kompatibilní s libovolným typem oleje.

ATOMIUM Active Plus je určen pro motory s počtem ujetých kilometrů větším než 50 000 km.

...

ATOMIUM MGSB (mechanické převodovky)

Přidejte do převodového oleje.
Tribo-technická směs ATOMIUM pro ošetření převodovek. Určeno pro mechanické převodovky, nápravy, reduktory libovolného typu a samosvorné diferenciály. Může být použito v automatických převodovkách nebo v posilovačích řízení s běžným mazivem na bázi PSF a CHF.

...

ATOMIUM AGSB (automatické převodovky)

Přidáván do převodového oleje.
Tribo-technická směs ATOMIUM AGSB je určen pro použití v automatických převodovkách, měničích libovolného typu a mechanických reduktorech, u kterých se používá převodový olej Dextron ATF (červený olej).

...

ATOMIUM HPFP (vysokotlaká palivová čerpadla)

Přidáváno do nafty.
Tribo-technická směs ATOMIUM HPFP je určena pro vysokotlaká palivová čerpadla (VPČ), systémy common-rail, vstřikovací trysky naftových motorů pracujících s objemem nejméně 5 L.

Kompatibilní s libovolným typem nafty.

...

ATOMIUM HPS (hydraulické posilovače řízení)

Přidáváno do kapaliny posilovače řízení.
Tribo-technická směs ATOMIUM HPS je určena pro hydraulické posilovače řízení jakéhokoliv vozidla, které používá převodový olej Dexron ATF (červený olej).

Kompatibilní s libovolnou převodovou tekutinou na bázi ATF.

...

ATOMIUM МАХ 200 (benzínové motory, od 8L)

Tribo-technická směs ATOMIUM МАХ 200 je určena pro benzínové motory, LPG motory a naftové motory s objemem od 8L (8000 cc). Doporučuje se 3fázové ošetření: 1 plechovka o objemu 200 ml na 40 L mazacího oleje v olejovém systému.

...

ATOMIUM МАХ MGSB (mechanické převodovky)

Tribo-technická směs ATOMIUM МАХ MGSB určena pro mechanické převodovky, zadní nápravy a redukční soukolí nákladních vozidel.

...

ATOMIUM МАХ HPFP (vysokotlaká palivová čerpadla)

Tribo-technická směs ATOMIUM МАХ HPFP určena pro vysokotlaká palivová čerpadla (VPČ), systémy common-rail, vstřikovací trysky naftových motorů.

...

ATOMIUM МАХ HYDRAULIC

Tribo-technická směs ATOMIUM МАХ HYDRAULIC určena pro použití v hydraulických systémech pohonu v hydraulických strojích, nástrojích a stavební mechanizaci. Přidává se do hydraulické kapaliny v množství 4-6 ml směsi na 1 L hydraulické kapaliny (oleje).

Co je ATOMIUM

Atomium

Máte dotaz?

Zavolejte mi:
(+420) 775 555 010

Adresa

Kladenská 859,
273 43 Buštěhrad ( mapa, trasa do místa )

Otevírací doba:
pondělí – pátek: 8:00 - 18:30
sobota a neděle: dle dohody

Zajímavosti
Oficiální partner
Atomium partner
Aditiv pro motory a převodovky
SUVIK s.r.o. - idatabaze.cz